Programy

Odpowiednie oprogramowanie i aplikacje służą pomocą w codziennych zadaniach oraz są narzędziami pracy.

programy2

Stały i szybki dostęp do ostatnich wyników badań, niezależnie od miejsca. Łatwo uzyskiwane wyniki nawet z najstarszych badań. Analiza parametrów medycznych z każdego okresu prowadzenia kontroli. Najnowsze wyniki badań, nawet gdy pacjent nie mógł przyjść do placówki medycznej i przeprowadził test gdzieś indziej. To są elementy które mogą znacząco poprawić skuteczność leczenia, zmniejszyć ryzyko powikłań oraz szybko wykryć sytuacje wymagające interwencji. W leczeniu informacje o stanie pacjenta są najważniejsze.

To wszystko jest dostarczane przez specjalistyczne programy które ułatwiają zbieranie i analizę danych oraz umożliwiają ich odczytywanie przez internet na komputerach, tabletach i smarthonach.

Specjalnie przygotowane i zaprojektowane oprogramowanie jest przeznaczone w równym stopniu dla personelu medycznego, jak i pacjenta, stanowi bowiem istotną pomoc medyczną w diagnostyce i leczeniu różnych przypadłości. Stanowią one wsparcie w prowadzeniu obserwacji stanu zdrowotnego oraz postępów terapii.

Poniżej można dowiedzieć się o właśnie takich programach które są dedykowane do zapisywania, przechowywania i dostarczania informacji o wynikach badań on-line.

 

uasure.pl - elektoniczny dzienniczek dla osób kontrolujących kwas moczowy

UASure.pl – strona: uasure.pl

To dobre narzędzie dla osób które muszą codziennie sprawdzać poziom stężenia kwasu moczowego kiedy występuje podejrzenie lub już występuje np. dna moczanowa, ostra niewydolności nerek, zespół lizy nowotworu po chemioterapii lub podczas leczenia niektórymi lekami moczopędnymi.

Specjalna aplikacja dla lekarzy i pacjentów która jest elektronicznym dzienniczkiem wyników pomiarów kwasu moczowego przez internet. Program umożliwia, zapisywanie, podgląd i uzyskiwania wyników badania stężenia kwasu moczowego w każdej chwili. Aplikacja działa na komputerach, tabletach i smartfonach. Dzięki jej pacjent i lekarz może w każdej chwili sprawdzić ostatnie i retrospektywne wyniki pomiarów.

 

a1cnow.eu elektroniczny dzienniczek hba1c dla diabetyków

A1CNow.eu – strona: a1cnow.eu

Elektroniczny dzienniczek wyników HbA1c dla diabetyków. Hemoglobina glikowana – czyli HbA1c jest parametrem wyrównania cukrzycy i służy do retrospektywnej oceny średniego poziomu glikemii z około 3 miesięcy. Jej badanie jest zlecane u chorych ze świeżo rozpoznaną cukrzycą przed rozpoczęciem leczenia. Może być zlecane kilkakrotnie podczas wyrównywania choroby i potem kontrolnie 3-4 razy w roku.

Aplikacja jest narzędziem dla lekarzy i pacjentów, działa na komputerach, tabletach i smartfonach.

 

System wspomagania pacjenów stosujących doustną terapię tradycyjnymi lekami przeciwzakrzepowymi.

INR24.eu – strona: inr24.eu

System wspomagania pacjentów stosujących doustną terapię tradycyjnymi lekami przeciwzakrzepowymi.

Szybki, bezpieczny system stworzony z myślą o wygodzie użytkownika. Pacjenci stosujący doustne leki antykoagulacyjne, przeciwzakrzepowe, warfin, acenocumarol, sintrom, symcumar mogą korzystać z sysmemu INR24.

Kontrola wskaźnika INR w laboratorium lub w domu na przenośnym monitorze INR. Natychmiastowa konsultacja wyniku INR z lekarzem kardiologiem prowadzącym, dającym potwierdzenie prowadzenia prawidłowej terapii antykoagulacyjnej lub jej bezpieczną modyfikację, bez wychodzenia z domu, bez kolejek, bez rejestracji, bez marnowania czasu na dojazd, w dowolnym czasie, bez limitów.

 

Gluko.pl - elektronicznyc dzienniczek sczytywania wyników z wszystkich dostępnych glukometrów na rynku, oraz przesyłania wyników do lekarzy diabetologów oraz lekaży POZ

Gluko.pl – strona: gluko.pl

Elektroniczny dzienniczek sczytywania wyników z wszystkich dostępnych glukometrów na rynku, oraz przesyłania wyników do lekarzy diabetologów oraz lekarzy POZ.

Program kluczowy dla pacjenta i lekarza.

Aplikacja przechowuje dane wyników on-line, więc dostęp do nich jest możliwy natychmiastowo na komputerach, tabletach i smartfonach. Poręczne uzyskiwanie wyników glukozy jest znacznym ułatwieniem dla szybkiego i dobrego rozpoznania, zwłaszcza w nagłych wypadkach, a co za tym idzie, prawidłowego leczenia. Program zwiększa bezpieczeństwo pacjenta z cukrzycą.

Szepp.pl – Szczegółowa Ewidencja Przebiegu Pojazdu – storna szepp.pl

Dostępne przez internet narzędzie do ewidencjonowania przebiegu pojazdu. Szybki i łatwy dostęp przez stronę internetową, nie trzeba instalować na własnym urządzeniu.

 

 

 

Kilometrownik.pl – Ewidencja Przebiegu Pojazdu

Dostępne przez internet narzędzie do ewidencjonowania przebiegu pojazdu. Szybki i łatwy dostęp przez stronę internetową, nie trzeba instalować na własnym urządzeniu.