Portale informacyjne

Polecane portale informacyjne

Diabetyk.edu.pl

Portal dla diabetyków i diabetologów

Portal dla diabetyków i diabetologów zawierające przydatne informacje i porady. Jest to dobre miejsce w internecie aby zapoznać się z zagadnieniami związanymi z cukrzycą oraz poszerzyć wiedzę na ten temat. Wiadomości i nowiny związane z diabetologią. Ponadto na tej stronie można dowiedzieć się na najbardziej polecanych narzędziach do codziennego monitorowania poziomu cukru.

Diabetyk.edu.pl

pomiar-cholesterolu.com

Pomiar Badanie Kontrola Cholesterolu – co wybrać ?

Portal dotyczący cholesterolu. Wszystko co warto wiedzieć na temat cholesterolu: czym właściwie jest cholesterol, jak wpływa na zdrowie, jak badać, co oznaczają wyniki, jak dbać o cholesterol. Publikowane są artykuły dotyczące wszystkiego co związane z cholesterolem – nowinki, porady, recenzje produktów związanych z cholesterolem.

pomiar-cholesterolu.com

ptinr.pl

Zaufany poradnik w leczeniu przeciwzakrzepowym

Portal z przydatnymi informacjami i poradami dla osób samodzielnie kontrolujących PT/INR w terapii antykoagulacyjnej. Na tym portalu są dostępne odpowiedzi na pytania odnośnie leków, bezpieczeństwa i najlepszych urządzeń do pomiarów PT/INR.

ptinr.pl

acforum.pl

Forum dla osób leczonych doustnymi lekami antykoagulacyjnymi.
Forum osób leczonych doustnymi tradycyjnymi lekami antykoagulacyjnymi. Zrzesza osoby przechodzące terapie przeciwzakrzepową. Jest to dobre miejsce dla osób szukających wsparcia, dzielenia się doświadczeniami i szukających praktycznych porad osób które również przechodzą lub przechodziły leczenie doustnymi lekami antykoagulacyjnymi. Osoby w trakcie terapii na pewno nie powinny czuć się same.

acforum.pl